Duyurular
1 2 3 >

Senna

Her geçen gün bünyesinde barındırdığı marka çeşitliliğini artıran Babil Butik, iş birlikleri arasına Senna markasını da eklemekten gurur duyuyor. Senna design denildiğinde zihinlerde canlanan ilk olgu tasarım özgünlüğü olmaktadır. İmal sürecinde piyasadaki ürünlerin taklitlerinden uzak duran Senna design kadın giyim konusunda yol göstericilerden biri olarak gösterilmektedir. 

Kadın giyimde ne kadar çok çeşit ürün var ise tesettür konseptinde ise bir o kadar az alternatif bulunmaktadır. Senna tesettür konusu titizlik ve geniş kapsamlı olarak ele alıp sektördeki bu açığı minimum seviyeye indirmek için ısrarla çalışmalarını sürdürmektedir. Nereye baksa birbirinin kopyası kıyafetler gören hanımefendiler Senna kadın giyim sayesinde kombin oluşturmakta artık daha kısa süreler harcamaktadır.

 

Senna Kadın Giyim

Erkeklere nazaran kadınlar giyim konusunda daha seçici olabilmektedir. Bu seçiciliğin altında makyaja göre elbise seçimi ve çantaya, takılara göre kombin yapma gayreti yatıyor olabilir. Senna design satış noktaları sayesinde kadınlar diledikleri renk ve tasarımdan ürünlere ulaşabilmektedir. Bu satış noktalarından biri de web üzerinde varlığını sürdüren Babil Butik yapılanmasıdır. Senna design ürünleri alışveriş yapan kullanıcıların beklentilerine olumlu yanıt verirken aynı zamanda ürün değişiklik ve iadelerinde koşulsuz destek sağlamaktadır.

Tavsiye : Tesettür Mont

Senna Design Giyim Ürünleri

İlk deneyimizden sonra Senna ürünleri denildiğinde kaz tüyü bir yastıkta geceyi geçirmiş gibi hissedeceksiniz. Rahatlık konusuna ayrı bir parantes açan Senna marka bu parantezi bir çırpıda da kapatmıyor. Ten hassasiyetinizden, alerji durumlarınıza dek her faktörü ele alan Senna uzmanları sizlerin tebessümü için görevlerini aşkla yapmaktadır. Giyim sektöründe odaklanılan bir bileşen de kumaş kalitesidir. Kaliteli kadın giyim eşittir Senna design demekten kendimizi alıkoyamıyoruz. Mevsim koşullarıyla bağlantılı olarak dört mevsim için ayrı ayrı kategorilerde çalışmalar yapan Senna ekibi, hava şartlarından en az etkilenmenizi umuyor. Aşağıda Senna ürünlerinden örnekler verilmiştir.

  • Karasal iklimin etkisinin hissedildiği Ankara gibi rüzgarıyla anılan bir şehirde mi yoksa Erzurum gibi akla ilk olarak kar olgusunu getiren Doğu Anadolu’nun güzide şehirlerinden birinde ikamet ediyorsanız siz de aram kaban ile içinizi ısıtabilirsiniz. Seçeneklerimiz arasında sveta kaban da oldukça seveceğiniz bir seçenek olacaktır.
  • Kardeşinizin, komşunuzun, yakın arkadaşınızın veya bir akrabanızın özel bir gününe mi davetlisiniz? Adel taşlı abiye tam size göre bir seçim. Belki de umberta elbise giymek istersiniz ya da elenora elbise? En iyisi kararı siz verin...

Senna Tesettür Takımları

Tesettür giyim tercih edileceğinde hanımefendilerin sıkça başvurdukları bir yol takım şeklinde ürünler satın almaktadır. Senna tesettür takım konusunda iddialı bir konumda yer alır. Geniş kadrosunda çalışan kadınlar arasında da tesettür giyim tarzını benimseyen kişilerin olması ise bu iddianın önemli ayaklarından biridir. Kadın tesettür giyim hassasiyetinin farkında olan uzmanlarımız neyin nasıl olması gerektiğini yurt dışında aldıkları eğitimlerini gelenek göreneklerin izlerinyle harmanlayarak eşsiz bir deneyim sunuyor. Çalışırken, evde yatarken, okulda veya bir yürüyüş esnasında şık olduğu kadar rahat bir his oluşturması ise önceliklerimiz arasında en üst sıralarda yer alıyor.

Tavsiye : Tesettür Hırka

Senna Design Ürünleri Fiyat Bilgisi

Senna design çok kapsamlı bir ürün çeşitliliğine sahip olmasının getirdiği haklılıkla geniş bir fiyat aralığına yayılmaktadır. İhtiyacınız Senna design abiye ise farklı bir fiyat, Senna design tunik istediğinizde ise başka bir fiyatla karışılacaksınızdır. Ama bütçeniz az veya çok fark etmeksizin eminiz ki kendinize yakışacak ürünler bulacaksınız. Bu fiyat aralığını etkileyen unsurlar arasında ürünün kumaş kalitesi, tasarım özgünlüğü vb. etkenler başta gelmektedir. Siz de sitemizi inceleyerek Senna design online alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR