Duyurular
Kap
₺3.833,10 KDV Dahil
₺4.259,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Kap
₺7.999,20 KDV Dahil
₺9.999,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
Trençkot
₺8.010,00 KDV Dahil
₺8.900,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Trençkot
₺8.055,00 KDV Dahil
₺8.950,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Trençkot
₺2.339,10 KDV Dahil
₺2.599,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Trençkot
₺8.991,00 KDV Dahil
₺9.990,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Trençkot
₺6.291,00 KDV Dahil
₺6.990,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Trençkot
₺7.155,00 KDV Dahil
₺7.950,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Trençkot
₺7.155,00 KDV Dahil
₺7.950,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Trençkot
₺8.010,00 KDV Dahil
₺8.900,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
1 2 3 >

Tesettür Trençkot

Tesettür giyim tarzının günden güne gelişim göstermesi ve dünya çapında bir ilgi odağı haline gelmesiyle birlikte söz konusu tarza olan bakış açısı sadece dini boyutta kalmaktan çıkmıştır. Bu kapsamda tesettür trençkot ürünleri de her yaş ve bakış açısına sahip hanımefendiler tarafından kombinlerini tamamlayan bir dış giyim ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır. Her ne kadar krem, gri, lacivert ve siyah renkte görmeye alışık olsak da trençkot tesettür giyim tarzında her renkte üretilmekte ve kendine has kesim, dikim ve tasarımlarıyla vitrinlerdeki yerini almaktadır.

Babil Butik olarak alt, üst ve dış giyim özelinde onlarca farklı marka ve binlerce çeşit ürün içerisine trençkot ürünlerini de stoklarımıza ekleyerek hanımefendilerin talepleri doğrultusunda özel tasarımları gözler önüne sermek tek gayemiz. Siz de web sitemiz üzerinde sergilediğimiz ürünleri inceleyerek stilinize uygun parçaları taksit imkanları ve hızlı kargo avantajlarıyla sepetinize ekleyerek alışveriş deneyiminizi optimum seviyeye çıkartabilirsiniz. 

 

Tavsiye; Tesettür Ceket

 

 

Tesettür Trençkot Modelleri

Tesettur giyim özelinde önemli bir yeri olan tesettür trençkot modelleri, barındırdığı çeşitli özelliklere göre birbirinden ayrılmaktadır. Söz konusu bu özellikler arasında kumaş yapısı, renkler, desenler, kesim ve dikim biçimleri gibi parametreler yer almaktadır. Bu parametreler arasında renklerin önemli bir yeri olmasına karşın genel form yapısı da oldukça önemlidir. Örneğin seçmek istediğiniz model cepli mi olmasını istersiniz? Yahut bir kemeri olsun mu? Yahut  su geçirmezlik gibi özellikler arıyor musunuz? Hanımefendiler bu özellikler arasından kendi tarzlarına uygun seçimlerde bulunmaktadır. Günlük hayatın önemli bir parçası olan trençkot bayan tesettür modelleri aşağıda maddelenmiştir;

 • Spor trençkot tesettür, 
 • Balon kol trençkot tesettür,
 • Kruvaze yaka trençkot,  
 • Belden bağlamalı trençkot,
 • Cepli astarsız trençkot,  
 • Keten trençkot tesettür, 
 • Dökümlü uzun trençkot, 
 • Kahverengi trençkot tesettür, 
 • Beli büzgülü trençkot, 
 • Gri trençkot tesettür, 
 • Kemerli astarlı trençkot, 
 • Beli kuşaklı trençkot, 
 • Lacivert trençkot tesettür, 
 • Şal yaka kol trençkot, 
 • Deri trençkot bayan tesettür, 
 • Su geçirmez trençkot,  
 • Ekose detaylı trençkot, 
 • Siyah trençkot bayan tesettür, 
 • Beyaz trençkot tesettür, 

 

Yeni Sezon Tesettür Trençkot Tasarımları

Yeni sezon tesettür trençkot tasarımları her dönemde bir önceki sezonundan gelen dönütler sonrası yeni bir çizgide ilerlemektedir. Bunun yanında ülke ve dünya gündeminde yer alan moda gelişmeleri de gündeme alınmaktadır. Ayrıca yeni tasarımlar oluştururken halkın nabzını tutmak, beklentilere yönelik bazı iyileştirmeler yapmak da önemlidir. Bu kapsamda trençkot kadın tesettür tasarımları yüzlerce penceresi olan bir ev gibi birbirinden bağımsız manzaralara bakmalıdır. Bu pencerelerden biri de beden ölçüleridir. Büyük beden tesettür denildiğinde ilgili başlıkta az sayıda seçenek bulunması kullanıcıları zor durumda bırakmaktadır. Tam da bu noktada Babil Butik olarak büyük beden trençkot modellerine web sitemizde yer vererek bu açığı kapatmaya yönelik adımlar atmaktayız. Bir diğer pencereyi daha açmak gerekirse orada da karşımıza mevsim şartlarına yönelik bir manzara çıkacaktır. Seçtiğiniz modelin kumaş yapısı, kalınlığı, nefes alabilirlik gibi özellikleri bu hususta önem arz edecektir. Siz de seçimlerinizde kışlık trençkot bayan tesettür modelleri mi yoksa tesettür yazlık trenç modelleri mi istediğinize yönelik bir yol izleyebilirsiniz.

 

Tavsiye; Tesettür Triko

 

Tesettür Trençkot Kombinleri

Tesettür trençkot kombinleri denildiğinde üzerinde durulması gereken birçok farklı alt başlık mevcuttur. Bunlardan en önemlileri arasında renkler yer alırken beden ölçüleri, yaş faktörü gibi faktörler de önemli uzantılardandır. Örneğin büyük beden trenckot sipariş vermek istiyorsanız buna uygun diğer alt ve üst giyim parçalarını seçmelisiniz. Yahut yaş olarak nasıl bir imaj çizmek istiyorsunuz? Konu genç tesettür takım özelinde ele alındığında biraz daha canlı renkler ve desenler seçilirken yaş alındıkça bu kıstas yerini daha sade modellere bırakmaktadır. Kombinler konusunda değinmek istediğimiz son konu başlığı ise ürünün ne kadar uzun ve kısa olduğuyla ilgilidir. Bu çerçevede uzun tesettür trençkot arayanlardan mısınız yoksa tesettür kısa trençkot arayanlardan mı? Bu seçime göre kombininize uygun diğer parçaları seçmeniz daha doğru bir karar vermenize yardımcı olacaktır.

 

Tesettür Trençkot Fiyatları

 

Tesettür trençkot fiyatları çeşitli özelliklere göre değişiklik göstermektedir. En basitinden aynı ürünün farklı renkleri arasında dahi fiyat farkları görülebilmektedir. Burada farklılık yaratan etken ise hangi rengin daha çok beğenildiği konusudur. Diğer yandan satın alacağınız ürünün mevsim şartlarına uygunluğu da fiyat aralığını etkileyecektir. Siz de tesettur trenckot özelinde taksit imkanları, kargolama süreci ve mevsimlik trençkot tesettür fiyatları gibi güncel verilere erişmek için iletişim bölümünden ilgili ekibimiz ile temasa geçerek aklınızdaki soruları açığa kavuşturabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR