Duyurular

Tesettür Sweatshirt

Babil Butik çatısı altında yer alan Venöve, Kahma, Nurcan Çetin, Eccolo, Niqoazza gibi markaların tesettür giyim tarzına uygun şekilde tasarladığı tesettür sweatshirt modelleri, kadın sweatshirt ürünleri özelinde sektörde önemli bir yer tutmaktadır. İster bahar ister kış aylarında olsun ince ve kalın kumaş seçenekleri sayesinde alternatif bir giyim seçeneği olan tesettür sweat modelleri hanımefendilerin beğenisine sunulmaktadır.

Tesettür tarzının gün geçtikçe yükselen bir trend haline gelmesi, markaların da bu yönde tasarım çeşitliliğini artırmasını kaçınılmaz kılmıştır. Buradan hareketle arama motorlarında uzun sweatshirt bayan tesettür şeklinde aramalar yapan hanımefendiler ilgili özelliğe sahip ürünlere sahip olmak istemektedir. Siz de onlarca marka ve yüzlerce model arasından kendi stilinize göre seçimler yapmak ve taksit imkanları, hızlı kargo avantajlarından yararlanmak için Babil Butik web sitemizdeki ürünleri inceleyebilir, iletişim bölümünden ilgili ekibimiz ile temasa geçerek sorularınızı yönetebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir: Tesettür Gömlek

 

Tesettür Sweatshirt Modelleri

Tesettur giyim kapsamında gündeme gelen tesettür sweatshırt çeşitleri markadan markaya, sezondan sezona, mevsimden mevsime değişiklik göstermektedir. Kimi zaman bir renk değişikliği, kimi zaman kesim farklılığı, kimi zaman da modern çizgiler barındıran esintiler taşıyan modeller her yaştan kullanıcıya hitap etmektedir. Kapşonlu sweatshirt modelinden tutun da oversize sweatshirt tesettür modeline kadar genişleyen yelpaze özelinde aşağıda bazı tesettur sweatshirt modelleri maddelendirilmiştir;

 • Kolu nakış detaylı sweatshirt,
 • Fermuar detaylı kapüşonlu sweatshirt,
 • Siyah basic sweat,
 • Belden ayarlanabilir sweatshirt, 
 • Fermuarlı sweat tesettür, 
 • Kahverengi sweatshirt tesettür, 
 • Beyaz sweatshirt kadın tesettür, 
 • Siyah sweatshirt kadın tesettür, 
 • Tesettür fermuarlı sweat, 
 • Tesettür kapşonlu sweatshirt, 
 • Tesettür oversize sweatshirt, 
 • Turuncu sweatshirt tesettür, 
 • Uzun tesettür sweat, 
 • Yeşil tesettür sweatshirt, 

Dikkatinizi Çekebilir: Tesettür Etek

 

Yeni Sezon Tesettür Sweatshirtler

Yeni sezon tesettür sweatshirtler zaman kavramının hızla değişmesi neticesinde her yeni yılda bir öncekinden daha farklı izler taşımaktadır. Yaş kavramı olmaksızın her yaşa hitap eden sweatshirt bayan tesettür çeşitleri kendi içinde bazı değişiklikler barındırmaktadır. Bu kapsamda genç tesettür sweatshirt modelleri daha çok sosyal medya trendlerine yaklaşma  amacı güderken bunun altında ise çoğunluğa ayak uydurma telaşı yatmaktadır. Bunun yanında yeni sezon ürünler büyük beden sweatshirt tesettür özelinde olduğu gibi salaş bir görünüm tercihinde bulunan veya beden ölçüleri gereği bu alana kayan hanımefendilerin aradığı seçenekler arasında yer almaktadır. Beden ölçüsü büyüdükçe tasarımların tekdüzeleştiği gerçeği göz önünde bulundurulduğunda bu durum hanımefendilerin canını sıkan bir konu başlığı olmaktadır. Siz de bol alternatif barındıran sweatshirt tesettür ürünlerine sahip olmak için Babil Butik bünyesinde yer alan markaların ürünlerini uygun fiyat ve hızlı kargo avantajları ile sepetinize ekleyebilirsiniz.

 

Tesettür Sweatshirt Kombinleri

Çeşit çeşit model arasında seçim yapmak bazen saatlerce sürebilmektedir. Özellikle işin içine tesettür sweatshirt kombinleri girdiğinde işlem birkaç kat daha güçleşmektedir. Bu doğrultuda etek sweat kombinleri tesettür alanında en çok araştırılan ikililer arasında yer almaktadır. Aşağıda tesettür sweatshirt kombini yapmadan önce bilinmesi gereken bazı hususlara değinilmiştir;

 • Kombin yapmadan önce ilk iş olarak hangi renkler hangi renklerle uyumludur bu konuda bir araştırma yapınız. Birkaç renkten örnek vermek gerekirse; Yeşil; turuncu, sarı, siyah, gri, kahverengi. Lacivert; camgöbeği, kırmızı, beyaz, açık sarı. Turuncu; beyaz, siyah, mavi, menekşe. Kırmızı; beyaz, yeşil, mavi, sarı. Pembe; beyaz, nane yeşili, turkuaz, açık mavi. Bej; kahverengi, siyah, kırmızı, mavi.
 • Renk uyumları konusunda zihninizde bir şema oluştuktan sonra şimdi sırada bu renklere göre seçeceğiniz sweatshirt modellerini inceleyin. Örneğin yeşil bir sweatshirt seçtiyseniz altına giyeceğiniz pantolon veya eteğin de turuncu, sarı, siyah, gri veya kahverengi olmasına özen gösteriniz.
 • Sweat takım tesettür özelinde dikkate alınması gereken bir diğer husus ise mevsim şartlarıdır. Kombinlerinizi bu faktörü de göz önünde bulundurarak oluşturun. Eğer yaz aylarındaysanız ince ve nefes alabilen kumaşlardan üretilen yazlık sweatshirt kadın tesettür modelleri daha kullanışlı olacaktır.
 • Bunun yanında modellerde daha salaş bir görünüm arıyorsanız uzun sweatshirt kombinleri konusunda incelemelerde bulunabilirsiniz.
 • Desenler konusunu da ihmal etmeyin. Çizgili sweatshirt tesettür modelinde olduğu gibi böyle bir seçenek ile de kombinler hazırlayabilirsiniz.
 • Son olarak ise tesettür sweat takım özelinde dikkat etmenizi önerdiğimiz konu özgün ürünler üreten markalardan alışveriş yapmanız olacaktır. Zira alanda kalitesini ispatlamış bir marka havuzundan kombin oluşturmak işinizi kolaylaştıracaktır.

 

Tesettür Sweatshirt Fiyatları

Tesettür sweatshirt fiyatları tercih edilen markanın popülaritesi, ürünün kumaş yapısı, modeli, yeni sezon olup olmadığı, kesim ve dikim teknikleri gibi çeşitli etkenlere göre değişiklik gösterecektir. Bunun yanında kadın sweatshirt tesettür fiyatları veya bir diğer deyişle tesettur sweat fiyatları ülkenin ekonomik şartlarına göre de dalgalanmalar gösterebilmektedir. Siz de kadın sweatshirt fiyatları, yeni sezon sweatshirt kadın ürünleri, kapalı sweatshirt kombinleri, taksit imkanları ve kargolama süreçleri hakkında güncel ve detaylı bilgi almak için iletişim bölümünden ilgili ekibimiz ile temasa geçerek konu hakkında merakınızı giderebilirsiniz. Babil Butik olarak var gücümüzle sizler için çalışıyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR