Duyurular
Elbise
₺3.590,10 KDV Dahil
₺3.989,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Tulum
₺2.447,10 KDV Dahil
₺2.719,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Takım
₺3.140,10 KDV Dahil
₺3.489,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Takım
₺3.140,10 KDV Dahil
₺3.489,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Pantolon
₺2.690,10 KDV Dahil
₺2.989,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Kap
₺3.473,10 KDV Dahil
₺3.859,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Elbise
₺3.410,10 KDV Dahil
₺3.789,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Elbise
₺3.770,10 KDV Dahil
₺4.189,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Elbise
₺3.590,10 KDV Dahil
₺3.989,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Elbise
₺3.590,10 KDV Dahil
₺3.989,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Kap
₺3.860,10 KDV Dahil
₺4.289,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Ceket
₺5.386,50 KDV Dahil
₺5.670,00 KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Elbise
₺6.583,50 KDV Dahil
₺6.930,00 KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Elbise
₺6.526,50 KDV Dahil
₺6.870,00 KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Takım
₺6.916,00 KDV Dahil
₺7.280,00 KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Elbise
₺6.631,00 KDV Dahil
₺6.980,00 KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Kap
₺2.213,10 KDV Dahil
₺2.459,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
1 2 3 ... 57 >

Tesettür Giyim

Tesettür giyim ürünleri, tesettürlü kadınların muhafazakar yaşam tarzına uygun giyinebilmesine imkan sunmaktadır. Vücut hatlarını belli etmeyen modelleri aynı zamanda günümüz kadın giyim modasına uyan tasarımları ile beklentilerin ötesine yükselmiştir. Bu noktada tesettür giyim markaları kadınların ihtiyaç ve beklentilerinin yanı sıra kendini mutlu hissedecekleri ve tarzlarını yansıtabilecekleri model çeşitliliğini ortaya çıkarmaya devam ediyor. 

Her kadının farklı bir tarza sahip olması, bu çeşitliliği avantaja dönüştürmekle birlikte tesettür kombin seçeneklerini artırmaktadır. Bu kapsamda dilerseniz tesettür etek ve pantolonların üzerine yine tarzınıza uygun üst giyim ve tesettür dış giyim ürünleri kullanarak kombin oluştururken dilerseniz tesettür elbise modelleri ile tek parça kombinler oluşturabilir, kombin sınırlamasını aşabilirsiniz.

Kadın giyim ürünleri içerisinde her geçen gün çeşitlenmeye devam eden yetişkin ve genç tesettür giyim seçenekleri, alt ve üst giyiminin dışında ferace, kap ve kaban modelleri ile dış giyim konusunda da ihtiyaçlara cevap vermektedir. Babil Butik olarak günlük ya da özel günler için aradığını rahatlıkla bulmak isteyenlere sunduğumuz özel tasarım kadın giyim ürünleri ile her ihtiyacı tek adresten karşılarken aynı zamanda şık tasarımları ile kendinizi özel hissetmenizi sağlıyoruz.

Her Tarza Uyan Tesettür Giyim

Kadın tesettür giyim söz konusu olduğunda birçok detay öne çıkmaktadır. Ürün kalitesi, tesettüre uygunluk, mevsimine göre kumaş seçimi ve vücut yapısına uyan tasarımlar gibi birçok detayın yanı sıra kadınlar için güzellik algısına hitap eden ürün seçimi önemlidir. Bu noktada her kadın, tarzını yansıtabileceği doğru tesettür giyim ürünlerini seçmeye dikkat etmektedir. 

Farklı tarz tesettür giyim konusunda öne çıkan Babil Butik, zengin ürün çeşitliliği sayesinde her tarza hitap edebilmeyi başarmıştır. Şıklığı rahatlıkla birleştiren modellerin yanı sıra özel tasarım ürünler sayesinde tarzınızı özgün olarak ortaya koyabilir, ‘herkes gibi’ olmanın dışında kendinizi mutlu hissedeceğiniz şekilde tesettur giyim ürünlerine sahip olabilirsiniz. Kadın giyim 2023-2024 modasına hakim olacak model, renk ve desenlerde üretilen ürünleri sunan Babil Butik adresinde yer alan ürünlere şimdi göz atarak tesettür online alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. 

Tesettür Elbise

Genç Tesettür Giyim Seçenekleri

Hareketli bir yaşam tarzına sahip gençler için onların hareket kabiliyetini sınırlamayan ve gün içinde tüm ihtiyaçlarına aynı anda cevap verecek giyim ürünleri önceliklidir. Bu noktada aynı zamanda muhafazakar yaşam tarzına uygun giyimi tercih eden genç kadınlar için tesettüre uygun genc tesettur kombinler sunan Babil Butik, tesettür giyim siteleri içerisinde ziyaret edilen ilk adreslerden biri olmaya devam ediyor. 

Özgürlük, konfor, şıklık ve modernliği bir arada yakalamak isteyen gençler için bu sezon genç tesettür giyim seçeneklerinde zengin bir ürün skalası oluşmuş durumda. Konforun ve şıklığın yanı sıra her genç kadının tarzını yakalayabilmesine imkan sunan gençler için tesettür giyim trendleri arasında elbiseler, önceliğini korumaya devam ediyor. Tesettur elbiseler ile tek parçanın konforu sağlanırken aynı zamanda vücut hatlarını belli etmeyen tasarımları, tesettüre uygunluğu beraberinde getirmektedir.

Tesettür elbise modelleri ve eteklerin yanı sıra pantolon üzeri tesettür tunik ve kazaklar da kombin seçeneklerinde öne çıkmaya devam ediyor. Kombin ve ürün seçiminin dışında modern tesettür giyim tarzları noktasında gençlerin beklentilerine hitap etmek üzere canlı renkler, sportif şıklık, oversize tarzı ve çeşitli aksesuar kullanımları, kapalı giyim tarzında vurgulanan detaylar olmaktadır.

Yaşa Göre Tesettür Giyim Seçenekleri

Farklı yaş gruplarında tercih edilebilen tesettür ve muhafazakar giyim anlayışı, tesettür giyim seçeneklerinin genişlemesine, dolayısıyla her yaştan kadının beklentisini karşılamaya devam etmektedir. Yaş aralıklarına uygun tasarımlar, kadınların şıklığını korumasını sağlarken zarafetini de ortaya çıkarmaktadır. En şık tesettür giyim seçiminde siz de yaş aralığınızı göz önünde bulundurarak size hitap eden ürünleri kolaylıkla bulabilir, modaya ve tarzınıza uyan kapalı giyim ürünlerini tercih etmeye başlayabilirsiniz.

Gençler için hareket özgürlüğü ve konfor ne kadar ön plandaysa, ileriki yaşlarda durağan yaşam tarzı ve klasik giyim de bir o kadar öndedir. Bu noktada Babil Butik, orta yaş ve üzeri kadınlar için hem işlevselliği hem de şıklığı bir arada sunuyor. Ünlü markaların hazırlamış olduğu ürünlere ev sahipliği yapan Babil Butik, büyük beden tunik modelleri başta olmak üzere bol tesettür giyim ve dış giyim ürünleri ile farklı yaş ve beden aralıklarına sahip kadınlara hizmet vermektedir. Her yaşın ayrı bir güzelliği olduğu gibi ihtiyaç ve beklentilerinin farklı olması, Babil Butik taşa göre tesettür giyim seçeneklerini de bu doğrultuda genişletmektedir.

Tesettür Abiye

Mevsimine Göre Tesettür Giyim Modelleri

Yaz sıcağı ve kış soğunun yanı sıra mevsimsel geçişlerde doğru kıyafet seçimi yapabilmek kadınlar için oldukça kararsız bir süreçtir. Özellikle tesettür giyimde mevsime uygun seçim yaparken aynı zamanda tesettürün gerekliliklerini yerine getirmek, seçenekleri daraltıyor gibi görünsede doğru bir kumaş ve model seçimi ile yaz sıcağından ve kış soğuğundan etkilenmeden şık ve konforlu giyinmek mümkündür. 

Yaz aylarında nefes alabilen, terletmeyen, yakmayan ve hafif yapıda kumaşlar tercih etmek önemliyken kışın daha kalın ve sıcak tutacak kumaşlar ile soğuktan etkilenmeden kombin yapabilirsiniz. Tesettür giyim modelleri içerisinde bol kesim etek, elbise ve pantolonların yanı sıra benzer kesim tarzında tesettürlü abiyeler ile özel gün ve organizasyonlarda dikkatleri toplayabilirsiniz. 

Mevsimine göre tesettür dış giyim modelleri içerisinde ayrı bir parantez açmak gereken bir diğer nokta dış giyim olmaktadır. Kombinlerin tamamlayıcısı rolünü üstlenen üst giyim, kışın sıcak tutma rolünü üstlenirken yazın, güneşten korunma ve serin tutma noktasında avantaj sunar. Kışlık ferace modelleri ile kalın bir kombin oluştururken yazın bol kesimli dış giyim ürünleri ile ferah bir giyim tarzı elde edebilirsiniz.

Tesettür Giyim Ürünleri Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Tesettür giyim ürünleri seçiminde birçok detayı göz önünde bulundurmak, hem tesettüre hem de kendi tarzınıza uygun giyinebilme noktasında önemlidir. Bunun yanı sıra şıklığı, konforu, kaliteyi ve uygun fiyat garantisini aynı anda yakalamak isteyen kadınlar için tesettür giyim ürünleri seçiminde dikkat edilmesi gereken detaylar arasında;

  • Öncelik daima kalite olmakla birlikte özellikle kumaşların dokusu, kalitesi, insan sağlığına ve mevsime uygunluğu gibi birçok detaya aynı anda dikkat edilmesi önemlidir. 
  • Dikiş ve kesim tarzı, bedeninize en uygun modeli belirlemede önemli bir noktadır. Beden yapınızı göz önünde bulundurarak doğru bir kesim tarzına sahip ürün seçimi yapmak, ufak illüzyonlarla sizi olduğunuzdan çok daha zarif gösterecektir. 
  • Konfor, her yaştan tesettürlü kadın için dikkat edilen kriterlerin başında geliyor.İçerisinde rahat hissedebileceğiniz tarzda ve modelde kaliteli tesettür giyim ürünleri tercih etmeniz hem günlük olarak hem de özel davetlerde size şıklığın yanında konforu da getirecektir.
  • Tarzınıza, yaşınıza ve tesettüre uygun renk ve desen seçimi yaparak dengeyi sağlayabilir, zarif kombinler oluşturabilirsiniz.
  • Son olarak fiyat araştırması yapmak, kaliteyi uygun fiyata bularak bütçenizi zorlamayacağınız bir alışveriş gerçekleştirmenizi sağlayacaktır. 

Tesettür Giyim Ürünleri Fiyat Bilgisi

Tesettür butik mağazaları arasında ürün kalitesi ve seçenekleri ile öne çıkan Babil Butik, ünlü tesettür markaları ve ürünleri ile tarzınıza hitap eden özel tasarım ürünlerini tek adreste bulabilmenizi sağlamaktadır. Zengin ürün çeşitliliği, geniş fiyat skalasını da beraberinde getirmekte, her bütçeye uygun en güzel tesettür giyim ürünlerine sahip olabilmenizi kolaylaştırmaktadır. Elbette değişen piyasa koşulları, net bir fiyat bilgisi vermeyi zorlaştırsa da, ünlü markaların en özel parçaları, kalitesine göre uygun fiyatlar ve indirimlerle Babil Butik web adresinde sizlere sunuluyor. 

Ucuz tesettür giyim arayışında kaliteden ödün vermeden alışveriş yapmak isteyen kadınlar için Babil Butik, beklentilerin üzerine çıkan özel tasarım kadın giyim ürünleri ile her bütçeye hitap etmeye devam etmektedir. Siz de en çok tercih edilen tesettür giyim ürünleri arasında yer alan tesettürlü abiye elbise modelleri başta olmak üzere ikili takim tesettur ürünler ve daha fazlası için ürün seçeneklerimizi şimdi inceleyebilir, online sipariş kolaylığı ve güvenilir ödeme yöntemleri ile alışverişinizi sorunsuz şekilde tamamlayabilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR