Duyurular

Berrin

Son zamanların yükselen yıldızı Babil Butik, iş birlikleri arasına BerrIn markasını da dahil etti. BerrIn kadın giyim tesettür stilinin giyim sektöründeki çeşit ve kalite eksikliğini gözlemleyerek öncü bir firma haline gelmeyi planlıyor. Berrin tesettür giyim alanında oldukça iddialı parçalarıyla tüketicilerin gereksinimlerini tahlil ediyor ve bu doğrultuda çeşitlilik yaratıyor.

Tesettür giyim online satış pazarına bakıldığında ısrarla birbirini taklit eden ürünler ne yazık ki piyasada yer edinmektedir. Gündelik yaşam ve özel günlerinde kendi tarzına uyumlu kombinler yapmak isteyen müşteriler ise bu konudan muzdarip olmaktadır. Bu kapsamda sahaya inerek her yaştan kullanıcı ile anketler yapan Berrin giyim derlediği verilerle kullanıcıları tatmin edecek tasarımlar üretme çabasına girmektedir.

BerrIn Kadın Giyim

Mutluluk hormonu olarak bilinen dopamin ‘’mutluluk hali, dikkat, odaklanma ve sakinlik’’ ve serotonin ‘’ödül-ceza algısı, motivasyon’’ hissettirdiği pozitif ruh hali ile insanın gün içinde kendini iyi hissetmesini sağlamaktadır. Berrin elbise tercihleriniz ile modunuzu gün içinde ‘’daha iyi bir sen’’ evresine taşıyabilirsiniz.

Moda kavramı yıllara göre değişmesiyle birlikte yaşanılan coğrafyaya göre de şekil alabilmektedir. 2000 öncesine kadar bu kavram göreceli olarak daha yavaş bir yayılım gösterirken 2000’ler ile birlikte hayatlarımıza giren Facebook, Twitter, Instagram vb. sosyal medya siteleri tarafından daha hızlı şekilde gerçekleşmektedir. Aynı zamanda televizyonlarda yapımı gerçekleştirilen stil programları da insanların farklı tarzları benimsemesine yol açmaktadır. Berrin kadin giyim bünyesinde barındırdığı tecrübeli çalışanları sayesinde sadece ülkemiz sınırları içerisinde değil aynı zamanda Avrupa ve Amerika pazarını da ilmek ilmek incelemekte ve bu doğrultuda yenilikleri kendi topraklarımıza taşımaktadır. 

İnternet üzerinden satışının olup olmadığını bilmeyen kullanıcılar Berrin satış noktaları yazarak mağazalar aramaktadır fakat Berrin markasının ürünleri Babil Butik güvencesiyle sitemizde yer almaktadır.

Tavsiye : Ferace

Berrin Marka Tasarım Ürünler

Berrin marka tasarım ürünlerin tercih edilmesinin en başında ürün kalitesi gelmektedir. Kullanıma hazır hale gelmeden önce her kumaşını önerilen testlerden geçiren Berrin yetkilileri standartların altında kalan ürünleri portföyünden çıkarmaktadır. BerrIn için önce kullanıcı memnuniyeti gelmekte ve mutluluğunuz bizim de mutluluk kaynağımız olmaktadır.

Ürün seçeneğine bakıldığında ise muadil firmalardan çok daha fazla seçeneğe sahip olan Berrin tesettür kıyafetleri bu avantajı ile de kullanıcılarını memnun etmektedir. Tunikten pantolana, kabana kadar her yaşa uygun stillerle karşınıza çıkan Berrin ürünleri renkleriyle de modayı yakından takip etmektedir.

Peki Berrin elbise tasarımları satın alınırken neye dikkat edilmelidir?

  • Maddeler arasında olmazsa olmazı rahatlıktır. Eğer çalışan bir hanımefendiyseniz veya ev hanımı ya da saatlerce sıralarda oturan bir öğrenci o zaman seçiminizde farklılıklar olmalıdır. Sözgelimi bir sınıf öğretmeni Türkçe, matematik gibi sözel derslerin yanında görsel sanatlar, müzik, beden eğitimi ve spor gibi derslere de girmektedir. Tüm bu koşullar göz önünde bulundurulmalıdır. 
  • Diğer bir madde ise renklere olan tutkunuzla ilgilidir. Saç renginizden tutun da ayakkabı renginize kadar seçeceğiniz elbise tasarımları da birbiriyle uyumlu olmalıdır.
  • Seçimlerinizde mevsim şartları da önemli bir yer tutacaktır. Yazın sıcağında kalın bir tunik giymek istemezsiniz değil mi?
  • Her kadın mevcut beden ölçüleriyle güzeldir. Bu kapsamda seçim yapacağınız ölçülerin bedeninize tam uyan biçimde olması sizi hem daha zarif gösterecek hem de rahatlığınıza katkı sağlayacaktır. Kullanıcılarımız Berrin küçük beden veya yine beden ölçüsü olarak Berrin xxl şeklinde aratmalar yapmaktadır.
  • Aynı zamanda seçtiğiniz parçanın kumaş kalitesinin standartları yakalamış olmasına dikkat etmelisiniz. Hiç kimse tek kullanımdan sonra kullanılamaz bir hale gelen ürünler istemeyecektir.
  • Son olarak ise ürün kategorisini belirlemelisiniz. Şıklığınıza seviye atlatacak berrin pantolon mu tercih etmek istersiniz yoksa sizi soğuklardan koruyacak berrin kaban mı? Bunların yanında kadınlar en çok el, ayak ve baş kısımlarından üşümektedir bu konuda da kullanıcılarımız gerekli önlemleri alarak hastalıklardan korunmalıdır.

Tavsiye : Tesettür Yelek

Berrin Marka Ürün Fiyat Bilgisi

Eğer birkaç çeşit ürün olsaydı berrIn marka ürün fiyat bilgisi hakkında sizleri zahmete sokmadan buradan bilgi verebilirdik lakin ürünlerimizin çok çeşitli oluşu bu durumu taca çıkarmaktadır. Ürün fiyat aralığımız her bütçeye uygun şekilde dizayn edilmiştir. Bir sonraki deneyiminizde görüşmek dileğiyle. Sizler de kendinize yakışacak ürünleri sitemizden inceleyebilir ve aklınıza takılan konuları bizimle iletişime geçerek iletebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR