Duyurular

UNİQUE Giyim

Gün geçmiyor ki Babil Butik iş birlikleri arasına yeni bir marka daha eklenmesin… Bahsettiğimiz o yeni marka sizlerin de aşina olduğunuzu düşündüğümüz Unique firması. Tesettür giyim tarzını benimseyen hanımefendiler için çeşitlilik arz eden yüzlerce farklı tasarımı barındıran Unique giyim müşterilerini memnun ediyor. Tesettür seçiminize göre renk renk ve birbirinden eşsiz dokularıyla içinizi ısıtan Unique tesettür giyim ürünleri ayrıca narin dokusuyla sizleri bulutların üzerindeymiş gibi hissettirecek.

 

Unique Kadın Giyim

Unique kadın giyim denildiğinde öncelikleri arasında ilk sırayı rahatlığa verir. Unique marka tasarım uzmanları biliyor ki bir alt giyim ürünüyle üst giyim arasında kumaş doku farkı olmalıdır ve her kategori için gerekli testler ve denemeler defalarca yapılmalıdır. Kadın giyim konusunda her detayı ilmek ilmek işleyen tasarım ekibimiz tasarladığı parçaları kendileri giyecek gibi aşamalı olarak incelemektedir. Renk renk Unique ürünleri her mevsime uygun kombin yapma alternatiflerinizi artırarak satın alma sürecinde zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak, aynı zamanda da dikkatleri üzerinize çekmenizde rol alacaktır.

Tavsiye : Tesettür Hırka

Unique Marka Tasarım Parçalar

Unique tasarım ürünleri herhangi bir mağazada elinize çarpan herhangi bir parçadan çok daha fazlasıdır. Üretilen ürünlerin benzersiz olmasına dikkat eden tasarım ekibimiz, ülkemizdeki eğitimlerinin yanında Avrupa ve Amerika’da da kendilerini geliştirmiştir. Bir kadın şık olmak ister, tasarım ekibimizdeki kadınlar da bunu en yakından biliyor ve sizlerin ihtiyaçlarını ve beklentilerini göz önünde bulundurarak her gün üzerine koyarak çalışmalarına devam ediyor. Sözgelimi aylardan sonbahar ise ve uzun bir etek ile kombin yapmayı düşünüyorsanız, eteğinize eşlik edebilecek; trençkot, yelek ve ceket iyi bir seçim olacaktır. Eğer kış ayı ise bu ihtimalde de beyaz renk bir geniş ‘’oversize’’ gömlek veya balıkçı yaka bir kazak, üzerinize de bir kaban tercih edebilirsiniz.

Yeni Sezon Unique Giyim Ürünleri

Her yeni yılda vitrinine yeni ürünler, yeni dokunuşlar katan Unique müşterilerinin beklentilerini karşılamakta ve hayal edilen çizgileri üzerinde barındırmaktadır. Unique yeni sezon ürünlerden bazıları; tulum, ekosa ceket, boğazlı triko, kapitone pantolon, blazer ceket, zımbalı ceket, triko badi, balıkçı yaka kazak, seyyar yaka triko. Kadınlar zarif bedenlerine zarif kıyafetler giymek isterken aynı zamanda da üşümemelerini sağlayan ürünler tercih eder. Sizi sonbahar ve kış aylarının sert hava koşullarından koruyacak Unique mont seçimi ile kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Kombinin devamını ise Unique triko modelleriyle tamamlayabilirsiniz. Birçok alternatif arasında siz de Unique online satış fırsatıyla cebinize uygun fiyatlarda ürünleri sepetinize ekleyebilir, Babil Butik güvencesiyle alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. 

Tavsiye Ürün : Tesettür Ceket

Unique Fiyat Bilgisi

Her markada olduğu gibi Unique markası da çeşitli fiyat aralıkları içeren ürünleri müşterilerine sunmaktadır. Peki aynı kumaş, benzer desen bir ürün niçin firmalar arasında bu kadar fazla fiyat ayrımına giriyor? Bunun iki sebebi olabilir; birincisi görünüm olarak benzer ürünler olsa da kumaş olması gereken ürün özelliklerine sahip değildir. İkincisi ise satış yapan firmalar kâr payı olarak fazla ekleme yapıyor olabilir. Bu kapsamda ise güvenilir markalarda alışveriş yapmak önemli bir konudur. Hem rahat bir giyim deneyimi yaşayın hem de kaliteli bir giyim için para ödediğinizin farkında olun. Eğer Unique fiyat bilgisi almak isteyen müşterilerimizdenseniz sitemizdeki ürünleri inceleyebilir veya iletişim kısmında bağlantı kurarak sormak istediğiniz soruları yöneltebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR